Tooted

Hea tee sõber meil on taimeteed mille tooraine korjame või kasvatame ise keset Kõrvemaa metsasid ja rabasid mõeldes sinule. Igapäeva elu kiires tempos ei jää just palju aega iseendale. Luba oma igasse päeva rahulolu koos maitsva ja lõhnava teega.

Ürditeed

Eelistades ürditeed säästad keskkonda ja eelistad mitmekesist ja puhast loodust.

Ürditeede igapäevane joomine hoiab sind erksa ja tugevana.

Ürditeed valmistan käsitsi väikeste partiidena, et säiliks kontakt ja lähedus loodusega.

Seguteed

Eelistades seguteed saad kogeda erinevaid maitseelamusi ja ergutad ennast katsetustele.

Seguteedel on väljamõeldud nimed erinevatele huvigruppidele ja kokku segatud omavahel sobivad ürdid.

Seguteed valmistan käsitsi väikeste partiidena mõeldes sinule.

Marjateed

Eelistades marjateed hoiad erksa oma maitsemeele ja saad c-vitamiini turgutust.

Marjad korjan koduaiast ja Kõrvemaa metsadest, rabadest.

Siirupid

Eelistades taimesiirupit saad kogeda erinevaid maitseelamusi ja hoiad erksana oma maitsemeeled.

Siirupites kasutatavad taimed korjan koduaiast ja Kõrvemaa metsadest, rabadest.

Siirupid on vedelama konsistentsiga kuna neid on kuumutatud minimaalselt, et säiliksid taimede head omadused. Valmistan siirupeid väikestes kogustes, et säiliks kontakt ja lähedus loodusega.

Siirupites esineb looduslik sade.

Salvid

Eelistades looduslikke salve koged otseselt looduse pehmet puudutust ja looduse lõhnu.

Meie salvid on ühe kuni kahe taime salvid, milles kasutatud taimed korjame koduaiast ja Kõrvemaa metsadest ning rabadest.

Salvidele annab ilusa kollase värvuse mesilasvaha, mida saame oma healt koostööpartnerilt Laekverest. Salvides kasutatud mesilasvaha kogused on väikesed, et säiliks salvi pehme konsistents.

Salvid on pehmed, et saaksid neid nahale silitada.

Looduslikud salvid ja huulemäärded

Me elame keerulises maailmas, milles justkui inimese enda immuunsuse olemasolu on unustusse vajunud. Immuunsuse ülesanne on tagada organismile stabiilne sisekeskkond ning eristada oma võõrast. Elustiil ei sõltu ainult sellest, mis me täna teeme ja valime, vaid ka sellest mida tegime eile, eelmisel nädalal ja eelmine kuu. Inimene peaks sõltuma loodusest ja olema sellega vahetus kontaktis, sest sealt tuleb kõik eluks vajalik. Elu maal ei toimi ilma taimedeta. Inimene hingab sisse taimede toodetud hapnikku, kasutab taimi toiduks ning surnud taimedest tekib kõdunemisel muld.

Daniel Chamovitzi raamat „What a Plant Knows“ räägib sellel teemal lähemalt.

Praegusel ajal kus me desinfitseerime oma käsi väga tihti vajavad nad ka hoolitsust niisutamise teel. Selleks on sobilikud erinevad looduslähedased salvid.

Salvides kasutan taimedena saialille, kummelit, raudrohtu mis on segatud palmi-, kookosrasva, või sheavõiga. Pehmendavaks faktoriks on lisatud mesilasvaha .

Huulemäärete valmistamiseks kasutan mesilasvaha, kakaovõid ja naturaalseid eeterlike õlisid nagu näiteks piparmündi eeterlik õli mis lisab määrdele särtsu.