Minu esimene aasta ettevõtjana

Aeg läheb kiiresti ja kohe saab aasta mööda sellest, kui registreerisin ettevõtte ja hakkasin tegutsema. Ütlen ausalt, et ega see kerge ei ole olnud aga kus on öeldud, et peab kerge olema. Olen tänulik oma abikaasale, lastele ja lastelastele, kes on mind sellel teekonnal toetanud ja julgustanud. Lapselapsed igakord kui külla tulevad uurivad mida uut olen teinud ja proovinud. Ma olen saanud tegeleda sellega, mis mulle meeldib ja paneb silma särama. Õnneks on neid inimesi ka, kes on saanud sellest särasilmsusest osa, ostes minu toodangut. Tänan teid selle eest!

Aastaga olen marja teede valikut laiendanud, juurde on tulnud Melissine jõhvikatee mustarooniaga, Raudrohune kirsitee rabarberiga, Vaarikane kibuvitsatee sidrunheinaga, Kreegi tee rabarberi ja naistepunaga ja Marjane jõulutee.

Samuti tulid valikusse siirupid ja paar salvi – saialille salv ja kuusevaigu salv. Kuusevaigu leidmiseks ja korjamiseks olen kaasanud protsessi ka abikaasa. Nii põnev on olnud katsetada, proovida, degusteerida.

Olen möödunud aastaga ka oma teadmisi täiendanud. Maist oktoobrini kord kuus käisin Järvamaal Källomäe talus õppimas taimetarkust. Oli väga vahva seltskond ja imeline õpetaja Jana Olesk. Oktoobrist alustasin õpinguid Hostilisest taimetarkusest Irje Karjuse käe all. See on väga põnev ja vahest täiesti tundmatu kogemus, mis tunnetega sealt igakord naasen. Taimetarkuse õppimise kõrval on ka teemadeks näiteks looduse tajumine, energeetika ja isiksusepõhine taimeravi.

Olen saanud ka laatadel, hoidistepäevadel ja koolitustel müüja rolli kogemuse. Tore on vahetult suhtlemine klientidega ja tagasiside saamine. Vahest antakse ka head nõu edaspidiseks.

Uuel aasta esimeseks uuenduseks pakun kinkekarpe, kus sees saialillesalv, kuusevaigu salv ja teie poolt valitud tee. Olge ikka alanud aastal terved, rõõmsad ja valige omale sobiv tee, nii kulgemiseks kui maitsmiseks.